Sepet

Rüzgar Arabası

24.90

Yatay yönde meydana gelen hava hareketine rüzgar diyoruz. Bir rüzgar arabası tasarlayarak hem eğlenmeye hem de öğrenmeye ne dersin?

Neden bilimix etkinlik setlerini tercih etmeliyim?

• Etkinlik setleri ile bilgi yaparak,yaşayarak ve sorgulayarak öğrenilir.

• Öğrenilen bilgiyi kalıcı hale getirerek geleceği tasarlamalarına yardımcı olur.

• Çocuklar tüketen bir toplum değil, üreten bir toplum bilinciyle yetişir.

• Keşfetme duygusu ve öğrenme deneyimi ile zihinsel gelişime katkıda bulunur.

Çocuğum bu etkinlik setini yaptığında ne gibi kazanımlar elde edecek?

• Parçaları birleştirerek, eğlenerek öğrenme konusunda deneyim kazanacak.

• El ve parmaklardaki küçük kasların yönetilmesini sağlayan ince motor becerileri gelişecek.

• Neden-sonuç ilişkisi kurmayı ve problem çözme yeteneğini geliştirecek.

• Rüzgar enerjisinin hareket enerjisine dönüştüğünü öğrenecek.

Zorluk Derecesi : Kolay

Açıklama

Siparişiniz,onaylandıktan sonra 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişini teslim almadan önce iptal etmeye karar veren kullanıcılar, iletisim@bilimix.com adresine yazarak iptal isteğini belirtebilir.

Siparişini teslim aldıktan sonra, cayma hakkını kullanarak iade etmek isteyen kullanıcılar, “ürün iade prosedürü”ne tabidir. siparişler 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edebilir.

Ürün iade prosedürü

Kullanıcılar, iptal etmek için gönderecekleri e-postada, sipariş numarası ve iade etme sebebini belirtmelidir. Kullanıcılar, Bilimix’ten ürünü iade edebileceklerine dair onay mesajı almadan, siparişini iade etmemelidir.

Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekir. iade kapsamı dışındaki ürünler

a) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri.

b) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler.

c) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

ç) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

d) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

e) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler.

f) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.

g) İndirim kampanyası söz konusu olan tüm satışlar. Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, dvd, vcd, cd ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Tüketici Kanunu’na göre, “sebep göstermeden cayma hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk yedi iş günü içerisinde geçerlidir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sebep göstermeden cayma hakkını kullanarak gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları size aittir.

İade ürün bedeliniz, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra beş gün içinde bankanıza yatırılır.

Satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonra değiştirme yapamazsınız ancak 7 (yedi) iş günü içerisinde iade işlemini başlatabilirsiniz.